MUŽI

------------------------------------------------

1.kolo 24.8.2014

SK Tučapy 1:1 Meteor Tábor B

Na velmi pěkném terénu se odehrálo 1.kolo Okresního přeboru. Začatek zápasu byl opatrný z obou dvou stran. Ale postupem času přicházeli šance jak naše tak hostů. Dvě velké příležitosti hostů zlikvidoval dobře chytající Matějka. I naše velké šance, nejdříve Sudy a pak Neubauera zůstaly nevyužity. Na první branku se čekalo do 40. minuty, když hostující utočník obstřelil našeho brankáře. Poločas 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a naší odměnou byl vyrovnávací gól, po dobře zahrané standartce od Tíkala doražel Škrleta 1:1. Do konce zápasu už branka nepadla. Meteor měl ale v závěru velký tlak a mnoho šancí na vstřelení vítězného gólu. Konečný výsledek  1:1.

Sestava: Matějka - Lukáš, Škrleta, Karas D, Bejblík - Karas M. (55. Jilemnický), Kuttelwascher, Šedivý Vl. (70. Masojídek), Suda - Tíkal, Neubauer (80. Novák)

Branky: 60. Škrleta