Shrnutí podzim 2013/2014 Žáci

08.12.2013 13:03

Shrnutí podzim 2013/2014

Do této sezony jsme vstupovali s obavami, jak ten přechod ze 7+1 na 10+1 našim žákům vyjde. Nutno dodat, že minulý rok, kdy nás bylo 19, je dávno pryč. První 3 zápasy jsme odehrály systémem 8+1 (2 x 35min), do těchto zápasů jsme nastupovali pouze v 9 hráčích (2 hráči vždy nemocní). Kluci bojovali, ale pokud 9-11letí žáci nemají střídání, tak nemohou celý zápas vydržet mnohdy proti soupeři o 3 roky staršímu. Pak už následovaly zápasy na celé hřiště 10+1 (2 x 35 min), kluci se na zápasy těšili, do útoku přišel nový hráč Petr Hron a už se věřilo i v lepší výsledky. Začátky zápasů jsme měli vyrovnané (Chýnov vynechám), začali jsme polevovat vždy po inkasování druhého gólu okolo 30. minuty, výjimkou byly zápasy v Černovicích a doma se S. Ústím (vodní pólo), ve kterých jsme si zasloužili minimálně bodovat. Zápasy s Větrovy, Chýnovem a Čekanicemi měly jasného papírového favorita, tyto mužstva mají širokou základnu a hráče ročníkově rozdělené a to rozhodovalo. Soupeř posílal na druhé poločasy minimálně 6 nových hráčů a to na naše bojující, ale už unavené kluky, bylo moc. Poločasy nebyly přitom špatné, s Větrovy 1:1 i s Čekanicemi zbytečných 0:3. Poslední zápas s Planou jsme si věřily na body, ale bohužel se omluvil brankář a tak se nám to celé rozpadlo, do branky šel Šimon Kubů z obrany, na jeho místo se posunul V. Dvořák, který chyběl zase v záloze. Co říct celkově k zápasům (mimo Chýnova), naši žáci nás mile překvapili a doufám, že na konci sezony budeme minimálně na 7 místě, je to v našich silách.

K výkonům hráčů jsme se vyjádřili jednotlivě na naší dokopné.