Sestava: Suda- Bejblík, Škrleta (70.Forszták), Novotný, Šedivý D (2. Karas M) - Jilemnický, Kuttelwascher, Šedivý Vl, Neubauer- Tíkal, Leibl T. (80. Dvořák P)

Branky: 25. Tíkal, 55. Šedivý Vl, 80. Tíkal

9.kolo 11.10.2014

Lom 1:0 SK Tučapy

Velice vyrovnané utkání, rozhodli domácí ve 20. minutě po rohu se prosadil domací hráč pěknou trefou z voleje. Naše šance na vyrovnání gólem neskončili a tak bral z tohoto na pohled remízového zápasu všechny body domácí tým.

Sestava:Matějka- Bejblík, Škrleta, Tíkal, Klečacký - Jilemnický (85.Dvořák P), Kuttelwascher, Šedivý Vl, Karas M (45.Neubauer) - Suda, Leibl T. (70. Lukáš)

Branky:

8.kolo 11.10.2014

SK Tučapy 2:0 Božejovice

Toto utkání jsme začali velice dobře. Vytvořili jsme si hodně příležitostí ale bohužel naše zakončení bylo katastrofalní. Až po rohu Karase M. se hlavou prosadil Suda. Poločas 1:0.  V druhé půli se hra vyrovnala s naší mírnou převahou. Po faulu na Tíkal v 65. minutě se kopala penalta ale sám postižený penaltu neproměnil. Ale v 80.minutě si z trestného kopu z hranice vápna Tíkal spravil chuť a rannou k tyči zvýšil na konečných 2:0.

Sestava:Matějka- Masojídek (75.Leibl T.), Škrleta,Forszták (45.Karas D.). Šedivý D. - Jilemnický, Karas M, Šedivý Vl, Suda -  Neubauer (45. Pícha), Tíkal

Branky:  35. Suda 80. Tíkal

7.kolo 5.10.2014

Veselí n/Luž. 1:2 SK Tučapy

Do Veselí jsme odjížděli s touhou bodovat což se nám také podařilo. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a domácí tým jsme zatlačili na jeho polovinu. Ale žadná z našich šancí neskončila gólem a když ani soupeř nevyužil svoji stoprocentní šanci. Odcházelo se do kabin za nerozhodného stavu. Poločas 0:0. Do druhé půle jsme vstoupili stejně aktivně jako do první. Ale tentokrát jsme v 55.minutě byli odměněni gólem. Domací obrana srazila střelu Šedivého D. přímo k Neubauerovi, který zacílil na hranici vápna přesně k tyči 0:1. Po té přebrali otěže zápasu domácí a byli aktivnější. V 70. minutě domácí tým na dvakrát sraženou střelou srovnal 1:1. Už to vypadalo , že zápas skončí remízou ale v 90.minutě si vzal slovo uprostřed hřiště Šedivý Vl. uvolnil se a rannou k tyči zajistil tři body. Konečný výsledek 1:2. Příští kolo hostíme tým Božejovic a určitě tři body potvrdíme.

Sestava:Matějka- Bejblík, Tíkal, Škrleta,Forszták (45.Jilemnický) - Klečacký(65.Lukáš), Kuttelwascher, Šedivý Vl, Šedivý D. (75. Karas M) - Suda, Neubauer (80. Masojídek)

Branky: 55 Neubauer, 90. Šedivý Vl