Branky:  50. Suda Daniel, 55. Suda Daniel, 73. Škrleta Jan, 90. Klečacký Jiří

Branky: 40. Forszták Karel, 44. Klečacký Jiří

SK Tučapy 3:4 Veselí n/Luž

Branky: 4. Klečacký Jiří, 44. Klečacký Jiří, 88. Forszták Karel

4.10.2015

Sokol S.Ú B 1:4 SK Tučapy

Branky: 30. Škrleta Jan, 51. Havel Filip, 75. Jilemnický Marek, 90. Lhotka Zbyněk

26.9.2015

SK Tučapy 2:2 Meteor Tábor B

Branky: 13.Novotný Jan , 54.Škrleta Jan

20.9.2015

Košice 1:1 SK Tučapy

Zápasy v Košicích jako by byli pro nás zakleté. Naše hra byla hrozná. Domácí tým začal dobře nastřelil dvakrát břevno ale skóre jsme otevřeli my. Po pěkné přihráce Leibla T. se trefil k tyči Lhotka 0:1. Do konce poločasu jsme obraz hry vyrovnaly ale furt to bylo málo. Poločas 0:1.Do drúhé půle jsme vztoupily lépe my  a když v 50.minutě byl vyloučen domácí hráč měli jsme i přesilovku. Ta nám ale moc nepomohla ba naopak asi jsme čekaly , že se soupeř porazí sám. Bohužel domácí tým srovnal z trestného kopu rannou z poloviny hřistě propadl Matějkovy míč mezi nohy 1:1 a tím se soupeř vrátil do hry. Do konce zápasu už branka nepadla, za to bylo k vidění spoustu faulu a vyhrocená atmosféra. Konečný vysledek 1:1.

Sestavy : Matějka- Klečacký,Forszták, Novotný, Bejblík  - Suda, Lhotka, Kuttelwascher, Jilemnický(75.Lukáš) - Neubauer(70. Ošmera), Leibl T.

Branky: 25. Lhotka

12.9.2015

SK Tučapy 1:3 Soběslav B

K tomuto utkání dorazily hosté ve velice silné sestavě prošpikované pendly z A týmu. Od toho se odvíjel i obraz hry. Zápas jsme začaly dobře ale po naši dobré, neproměněné  šanci  Jilemnického plně přebraly otěže zápasu hosté. A do poločasu nám daly zasloužené dvě branky. Poločas 0:2. Druhá půle Soběslav velice dobrá na míčí a náš hon soupeře pokračoval neuspěšně. Hosté přidaly další branku 3:0. Nám se pouze v závěru podařilo korigovat skóre pěknou rannou Lhotky po přihrávce od Bejblíka na konečných 1:3.

Sestavy : Suda- Lukáš, Forszták, Škrleta, Bejblík  - Karas M(45. Dvořák), Lhotka, Kuttelwascher, Havel F.(75.Pícha) - Neubauer, Jilemnický

Branky: 80. Lhotka

6.9.2015

Choustník 1:2 SK Tučapy

K derby do Choustníka jsme odjížděli s touhou vyhrát což se nám také podařilo. Choustník vztoupil do utkání dobře. Dařilo se mu držet míč a dobře kombinovat. Postupem času jsme hru vyrovnaly a začaly se osmělovat na některých hráčich byl vidět strach či nervozita hrát fotbal. První branku utkání vsřelil Jilemnický po pěkně kombinaci a důrazu ve vápně 0:1. A když domácí útočník nevyužil velkou příležitost srovnat skóre, odcházeli jsme do kabin s jednobrankovým vedením. Poločas 0:1. V drůhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou hodně osobních soubojů. V 70. minutě si naběhl na rohový kop Škrleta a poslal nás do dvoubrankového vedení 0:2. Domací tým už stačil v závěru zápasu pouze korigovat na konečných 1:2.

Sestavy : Matějka- Klečacký, Bejblík, Škrleta, Lukáš , - Suda, Lhotka, Kuttelwascher, Jilemnický (80. Dvořák) - Neubauer, Leibl T.(35.Karas M)

Branky: 35. Jilemnický, 70. Škrleta

29.8.2015

SK Tučapy 2 : 1 Chotoviny

První podzimní výhra přišla v druhék kole a to se silným soupeřem z Chotovin. Vztup do zápasu nám vyšel na jedničku. Po průniku Lhotky a nasledné přihrávce rozvlnil siť rannou k tyči Leibl T. 1:0. Ale radost z vedení netrvala dlouha. Hostující hráč se uvolníl na vápně a zamíříl přesně. 1:1. Do konce poločasu jsme skóre opět přiklonili na naši stranu. Na hranici vápna byl faulován Neubauer a následný přímý kop proměnil Leibl T. Poločas 2:1. V drůhém poločase už branka nepadla i když šance byli na obou stranách. Velkou pochvalu zaslouží výborný brankář Suda.

Sestavy : Suda - Bejblík, Škrleta (45. Dvořák), Forszták, Lukáš (70.Karas D), - Karas M, Lhotka, Kuttelwascher, Jilemnický - Neubauer, Leibl T.

Branky: 15. Leibl  35. Leibl

22.8.2015

SK Tučapy 0 : 2 Vlastiboř

Bohužel nová sezóna začala prohrou. I když po celý zápas jsme byli lepším týmem soupeř nám udělil lekci z produktivity. Vlastiboř přijela bránit a hrát na brejky což se jí povedlo. Naše kombinace byla dobrá ale vše bylo po vápno nedokázali jsme se dostat do dobrého zakončení a i finální fáze nebyla dobrá. Poločas byl bez branek 0:0. Přes dobrý začatek druhé půle jsme dostali gól po brejku na 0:1. Naši snadu vyrovnat soupeř potrestal gĺem v závěru do otevčené obrany. Konečný výsledek 0:2

Sestavy : Suda - Bejblík, Škrleta, Karas D.(45.Jilemnický), Forszták - Karas M (Lukáš), Lhotka, Kuttelwascher, Klečacký - Neubauer(85.Dvořák P.), Leibl T.

Tučapy B 4:3 Planá n/Luž

Branky: 2. Dvořák Petr, 5. Paleček Michal, 46. Paleček Michal, 51. Neubauer Luděk

Tučapy B 4:0 Mažice

Branky:   7. Klečacký Jiří, 18. Weinzettl Petr, 58. Dvořák Petr, 75. Pícha Vojtěch