MUŽI

-------------------------------------

11.kolo 4.11 2013

Meteor Tábor B 2:1 SK Tučapy

Poslední utkání podzimní části jsme odehráli na hřišti Meteoru. A opět se potvrdilo, že máme v Táboře smůlu a zase jsme prohráli. I když jsme měli po celý zápas mírnou převahu tak na konci byl šťastnější soupeř. Začátek zápasu jsme ovládli a naši první branku vstřelil v 15.minutě Leibl O, ktérý se pěkně uvolnil na hranici vápna a zacílil k tyči 0:1. Za několik okamžiků nám nebyla uznána branka pro ,,faul" střelce Neubaura. Po té jsme po chýbě v obraně nabídli soupeři vyrovnání a ten ho využil. Poločas 1:1. Na začátku druhé půle jsme inskasovovali podruhé 2:1(brance předcházel asi 2m offside). Zbytek zápasu jsme se marně snažili o vyrovnání. Konečný výsledek 2:1.

Sestava: Matějka- Škrleta,Tíkal, Forzsták, Šedivý D. - Jilemnický, Lhotka, Šedivý Vl, Suda - Leibl O.(60.Lukáš), Neubauer

Branky:  15.Leibl