Sestavy : Matějka- Bejblík, Lebl, Škrleta, Lukáš - Šedivý D, Kuttelwascher,Lhotka, Kadlec- Jilemnický, Suda

Sestavy : Matějka- Bejblík, Lebl, Škrleta, Forszták - Klečacký (Karas), Kuttelwascher,Lhotka, Kadlec- Neubauer(Jilemnický), Suda

Sestavy : Matějka- Lukaš, Lebl, Škrleta, Forszták - Karas, Kuttelwascher,Lhotka, Kadlec(Šedivý D.)- Neubauer(Jilemnický), Suda (Dvořák)

Branky: 85.Lhotka

10.4.2015

Vlastiboř 5:2 SK Tučapy (1:2)

Na soupeře z Vlastiboře jsme doslova vlétli. Než se domáci tým stačil rozkoukat už jsme vedli 0:1. A to když Neubauer prostrčil na Klečackého a ten ve 2.minutě zamířil přesně k tyči. Ve 20. minutě přihrával do ulice Neubauer na Sudu a ten obstřelil pěkně brankáře 0:2. Do konce poločasu jsme si vytvořili řadu příležitostí ale bohužel jsme je nevyužily. A tak udeřil k naší smůle po serii odrazů domací tým. Poločas 1:2. Druhá půle začala pro nás smolně hned v jejím úvodu si srazil naš brankář centr do branky 2:2. A za nedlouhu pomohl domácím rozhodčí sporně nařízenou penaltou 3:2. Od té doby byl soupeř na koni a my rozhození. Začali jsme se tlačit více do předu a otevřeli obranu. Toho soupeř využil a strestal nás ze dvou brejkových situací. Konečny výsledek 5:2.

Sestavy : Matějka- Lukáš, Leibl T, Škrleta, Forszták - Klečacký, Lhotka, Kuttelwascher, Kadlec (75. Karas M) - Neubauer (60. Jilemnický), Suda (85.Dvořák)

Branky: 2. Klečacky 20. Suda