MUŽI

------------------------------------------------

13.6.2015

SK Tučapy 1:2 Chotoviny

V posledním utkání sezóny jsme nenavázali na předchozí výkony a asi po zásluze prohráli. V prvním poločase gól nepadl a tak byl poločasový výsledek 0:0. V druhém poločase měl první obrovskou příležitost Lhotka ale nedal. A tak udeřili hosté. Po pěkně zahrané standartce jsme si vstřelili vlastní gól 0:1. Za nedlouho byl faulován před vápnem Lhotka a nasledný přimák proměnil dělovou rannou Novotný 1:1. Ale Chotoviny bohužel v závěru utkání odpověděli také z trestného kopu na 1:2. A tímto výsledkem i zápas skončil.

Sestava: Matějka - Bejblík, , Novotný, Šedivý Vl, Škrleta -  Klečacký , Lhotka , Kuttelwascher,  Karas M - Jilemnický, Masojídek (45. Lukáš)

Branky: 70. Novotný

6.6.2015

Řepeč/Opařany B 2:4 SK Tučapy

Ve velkém vedru jsme odehráli 21.kolo v Opařanech. Utkání jsme začali lépe. Ve 20. minutě převzal přihrávku od Lhotky na hranici vápna Kuttelwascher a zamířil přesně do pravého horního rohu 0:1. Bohužel po odraženém míčí, přímo na nohu soupeře se podařilo domácím do poločasu vyrovnat. Poločas 1:1. Druhá půle přinášela šance na obou stranách. Do vedení se dostal domácí tým po samostatném úniku a přesném zakončení 2:1. V 70.minutě byl ve vápně sražen Leibl T. a následně nařízenou penaltu proměníl Lhotka 2:2. A obrat zápasu přišel o deset minut později. Lhotka přihrál na nabíhajícího Jilemnického, který nedal bodlem pod břevno brankáři šanci 2:3. V 85.minutě přihrál Lhotka do vápna na Neubauera, který střelou kolem golmana ustavil skóre na konečných 2:4.

Sestava: Suda - Bejblík, Škrleta, Šedivý Vl, Lukáš(70. Forszták)  - Šedivý D.(25. Karas M) , Lhotka , Kuttelwascher, Jilemnický - Neubauer , Leibl T.

Branky: 20. Kuttelwascher 70. Lhotka 80. Jilemnický 85. Neubauer